Nā Motika Hoʻololi-Fed YVF
Hoʻohana nā mīkini moʻo YVF i ka hoʻolālā rotor squirrel-cage, i lako me kahi ventilator axial-flow i hoʻokaʻawale ʻia e hōʻoia i ka hopena hoʻoluʻu maikaʻi ma ka wikiwiki like ʻole.
Nā kikoʻī
| Ka nui o ka mōlina | 80-355 |
| Hoʻopuka | 0.75kW-355kW |
| Anakahi uila/alapine (frequency) | ≤1000V/50Hz,60Hz |
| ʻĀpana holo no ka torque mau a me ka ʻāpana holo no ka mana mau | 5-50Hz a me 50-100Hz |
| Ke kēkelē palekana | IP55/IP56/IP65/IP66 |
| Papa hoʻokaʻawale/Papa piʻi mahana | F/B |
| Nā hoʻonohonoho kau ʻana | IM B3/IM B5/IM B35/IM V1 |
| Mahana ambient | -15°C ~+40°C |
| ʻAʻole pono ka haʻahaʻa pili ma lalo o 90% | |
| Pono ke kiʻekiʻe ma lalo o 1000 m ma luna o ka ʻilikai. Hoʻomaʻalili | |
| ʻAno hoʻoluʻolu | IC416 |
| Kuleana | S1 |
| Kumu lawelawe | 1.0 |
ʻIke Kauoha
● He kuhikuhi wale nō kēia papa inoa no nā mea hoʻohana. E kala mai inā ʻaʻole e hana ʻia kekahi hoʻololi o nā huahana i mea kikoʻī hou ma mua. He kuhikuhi wale nō kēia papa inoa no nā mea hoʻohana. E kala mai inā ʻaʻole e hana ʻia kekahi hoʻololi o nā huahana i mea kikoʻī hou ma mua.
● E ʻoluʻolu e hoʻomaopopo i ka ʻikepili i helu ʻia i ke kauoha ʻana, e like me ke ʻano o ka motika, ka mana, ke uila, ka wikiwiki, ka papa insulation, ka papa pale, ke ʻano kau ʻana a pēlā aku.
● Hiki iā mākou ke hoʻolālā a hana i nā motika kūikawā e like me ka mea i koi ʻia e ka mea kūʻai aku:
1. uila kūikawā, alapine (frequency) a me ka mana;
2. papa hoʻokaʻawale kūikawā a me ka papa pale;
3. me ka pahu terminal ma ka ʻaoʻao hema, nā wēlau ʻau pālua a me ke ʻau kūikawā;
4. motika wela kiʻekiʻe a i ʻole motika wela haʻahaʻa;
5. hoʻohana ʻia ma ka pāpū a i ʻole ma waho;
6. mana kiʻekiʻe a i ʻole ka mea lawelawe kūikawā;
7. me ka mea hoʻomehana, PT100 no nā bearings a i ʻole ka wili ʻana, PTC a pēlā aku;
8. me ka encoder, nā bearings insulated, a i ʻole ke ʻano bearing insulated;
9. me nā koi a nā poʻe ʻē aʻe.








