Motika Hana IE5
ʻO nā mīkini IE5 Series he mau mīkini hoʻokomo hale paʻahao i hoʻolālā ʻia e like me nā kūlana IEC60034-30 a me ka pono ikehu IE5.
Nā kikoʻī
| Kūlana Maʻamau | IEC60034-30 |
| Ka nui o ka mōlina | 80-355 |
| Hoʻopuka | 0.75kW-315kW |
| Papa hana kūpono | IE5 |
| Anakahi uila/alapine (frequency) | ≤1000V/50Hz |
| Ke kēkelē palekana | IP55/IP56/IP65/IP66 |
| Papa hoʻokaʻawale/Papa piʻi mahana | F/B |
| Nā hoʻonohonoho kau ʻana | IM B3/IM B5/IM B35/IM V1 |
| Mahana ambient | -15°C ~+40°C |
| Pono ka haʻahaʻa pili ma lalo o 90% | |
| Pono ke kiʻekiʻe ma lalo o 1000 m ma luna o ka ʻilikai | |
| ʻAno hoʻoluʻolu | IC411/IC416/IC418/IC410 |
| Kuleana | S1 |
| Kumu lawelawe | 1.0 |
Kaʻina Hana Hana Hale Hana
ʻIke Kauoha
● No ka ʻike a ka mea hoʻohana wale nō kēia papa inoa. E kala mai inā he mau loli i ka huahana, ʻaʻohe memo hou e hana ʻia ma mua.
● I ke kauoha ʻana, e ʻoluʻolu e hoʻomaopopo i ka ʻikepili helu, e like me ke ʻano o ka motika, ka mana, ke uila, ka wikiwiki, ka papa insulation, ka papa pale, ke ʻano kau ʻana, a pēlā aku.
● Hiki iā mākou ke hoʻolālā a hana i nā motika kūikawā e like me nā koi o ka mea kūʻai aku penei
1. nā uila kūikawā, nā alapine (frequencies) a me nā mana
2. nā papa hoʻokaʻawale kūikawā a me ka pale ʻana
3. me ka pahu terminal hema, nā wēlau ʻau pālua a me nā ʻau kūikawā
4. Nā motika wela kiʻekiʻe a i ʻole nā motika wela haʻahaʻa.
5. Hoʻohana ʻia ma Highland a i ʻole waho
6. Mana kiʻekiʻe a i ʻole nā kumu lawelawe kūikawā
7. me ka hoʻomehana ʻana, nā bearings a i ʻole nā wili PT100, PTC, a pēlā aku.
8. me ka encoder, nā bearings i hoʻokaʻawale ʻia a i ʻole ke kūkulu ʻana i ka bearing i hoʻokaʻawale ʻia.
9. Nā koi ʻē aʻe.
Inā makemake ʻoe i kekahi o kēia mau mea, e ʻoluʻolu e hoʻomaopopo mai iā mākou. E hauʻoli mākou e hāʻawi iā ʻoe i kahi ʻōlelo kūʻai ma hope o ka loaʻa ʻana o kāu mau kikoʻī kikoʻī. Loaʻa iā mākou kā mākou mau ʻenekinia R&D kūikawā e hoʻokō i kekahi o nā koi, ke kakali nei mākou i ka loaʻa koke ʻana o kāu mau nīnau a ke manaʻolana nei mākou e loaʻa ka manawa e hana pū ai me ʻoe i ka wā e hiki mai ana. Welina mai e nānā i kā mākou hui.







