Motika Hana IE2
Nā kikoʻī
| Kūlana Maʻamau | IEC60034-30 |
| Ka nui o ka mōlina | 80-355 |
| Hoʻopuka | 0.18kW-355kW |
| Papa hana kūpono | IE2 |
| Anakahi uila/alapine (frequency) | ≤1000V/50Hz,60Hz |
| Ke kēkelē palekana | IP55/IP56/IP65/IP66 |
| Papa hoʻokaʻawale/Papa piʻi mahana | F\B |
| Nā hoʻonohonoho kau ʻana | IM B3/IM B5/IM B35/IM V1 |
| Mahana ambient | -15°C -+40°C |
| Pono ka haʻahaʻa pili ma lalo o 90% | |
| Pono ke kiʻekiʻe ma lalo o 1000m ma luna o ka ʻilikai | |
| ʻAno Hoʻomaʻalili | IC411/ IC416/ IC418/ IC410 |
| Kuleana | S1 |
| Kumu lawelawe | 1.0 |
Nā Lako Hana
Nā ʻŌlelo Aʻo no ke Kauoha ʻana
● No ka ʻike wale nō kēia papa inoa i nā mea kūʻai aku. E kala mai inā he mau loli i ka huahana, ʻaʻole e hana ʻia nā memo hou aʻe ma mua.
● I ke kauoha ʻana, e ʻoluʻolu e hoʻolohe i ka ʻikepili kauoha, e like me ka mana, ka uila, ka wikiwiki, ka papa insulation, ka papa pale, ke ʻano hoʻonohonoho, a me nā mea ʻē aʻe o ke kumu hoʻohālike motika.
● Hiki iā mākou ke hele no ka hoʻolālā maʻamau a me ka hana ʻana i nā huahana motika kūikawā e like me kāu mau koi.
1. Nā uila kūikawā, nā alapine (frequencies) a me nā mana.
2. Papa hoʻokaʻawale kūikawā a me ka papa pale;
3. ʻAoʻao hema me ka pahu hui, ka hopena ʻauamo pālua a me ke ʻauamo kūikawā;
4. Nā motika wela kiʻekiʻe a i ʻole nā motika wela haʻahaʻa;
5. Ma ke kuahiwi a i ʻole ka hoʻohana ʻana ma waho.
6. Mana kiʻekiʻe a i ʻole ka mea lawelawe kūikawā.
7. Me nā mea hoʻomehana, nā bearings a i ʻole nā wili o PT100, PTC, a pēlā aku.
8. Me ka encoder, insulated bearing, a i ʻole ke kūkulu ʻana i ka insulated bearing.
9. Nā koi ʻē aʻe.









