Nā Motika Hoʻokaʻulua Synchronous SCZ Series
Hoʻolālā kūʻokoʻa ʻia nā motika SCZ Synchoronous Reluctance, ʻO ke motika he motika uila ʻekolu-pae me kahi ʻano rotor aniso-tropic magnetic, e hoʻohana ana i ka hoʻolālā nui o ka mōlina maʻamau IEC e hoʻokō i nā pono like ʻole o nā mea kūʻai aku, a hiki ke hāʻawi i nā huahana moʻo IE5, IE4, IE3, me ka motika synchronous reluctance maʻemaʻe.
Nā kikoʻī
| Kūlana Maʻamau | IEC60034 |
| Ka nui o ka mōlina | H80-315mm |
| Mana i helu ʻia | 0.75kW-200kW |
| Nā kekelē a i ʻole ka pono o ka ikehu | IE5 |
| Ka uila a me ke alapine (frequency) | 400V/50Hz |
| Nā kekelē o nā palekana | IP55 |
| Nā kekelē o ka pale ʻana/Piʻi ka mahana | F/B |
| ʻAno Hoʻokomo | B3, B5, B35, V1 |
| Mahana ambient | -15°C ~+40°C |
| Pono ka haʻahaʻa pili ma lalo o 90% | |
| Pono ke kiʻekiʻe ma lalo o 1000 m ma luna o ka ʻilikai | |
| ʻAno Hoʻomaʻalili | IC411 |
| Kuleana | S1 |
| Kumu lawelawe | 1.0 |
ʻIke Kauoha
● He kuhikuhi wale nō kēia papa inoa no nā mea hoʻohana. E kala mai inā ʻaʻole e hana ʻia kekahi hoʻololi o nā huahana i mea kikoʻī hou ma mua. He kuhikuhi wale nō kēia papa inoa no nā mea hoʻohana. E kala mai inā ʻaʻole e hana ʻia kekahi hoʻololi o nā huahana i mea kikoʻī hou ma mua.
● E ʻoluʻolu e hoʻomaopopo i ka ʻikepili i helu ʻia i ke kauoha ʻana, e like me ke ʻano o ka motika, ka mana, ke uila, ka wikiwiki, ka papa insulation, ka papa pale, ke ʻano kau ʻana a pēlā aku.
● Hiki iā mākou ke hoʻolālā a hana i nā motika kūikawā e like me ka mea i koi ʻia e ka mea kūʻai aku:
1. uila kūikawā, alapine (frequency) a me ka mana;
2. papa hoʻokaʻawale kūikawā a me ka papa pale;
3. me ka pahu terminal ma ka ʻaoʻao hema, nā wēlau ʻau pālua a me ke ʻau kūikawā;
4. motika wela kiʻekiʻe a i ʻole motika wela haʻahaʻa;
5. hoʻohana ʻia ma ka pāpū a i ʻole ma waho;
6. mana kiʻekiʻe a i ʻole ka mea lawelawe kūikawā;
7. me ka mea hoʻomehana, PT100 no nā bearings a i ʻole ka wili ʻana, PTC a pēlā aku;
8. me ka encoder, nā bearings insulated, a i ʻole ke ʻano bearing insulated;
9. me nā koi a nā poʻe ʻē aʻe.










