Motika Hana IE1
Nā kikoʻī
| Kūlana Maʻamau | IEC60034-30 |
| Ka nui o ka mōlina | 80-355 |
| Hoʻopuka | 0.18kW-315kW |
| Papa hana kūpono | IE1 |
| Anakahi uila/alapine (frequency) | ≤1000V/50Hz,60Hz |
| Ke kēkelē palekana | IP55/IP56/IP65/IP66 |
| Papa hoʻokaʻawale/Papa piʻi mahana | F/B |
| Nā hoʻonohonoho kau ʻana | IM B3/IM B5/IM B35/IM V1 |
| Mahana ambient | -15°C ~+40°C |
| Pono ka haʻahaʻa pili ma lalo o 90% | |
| Pono ke kiʻekiʻe ma lalo o 1000 m ma luna o ka ʻilikai | |
| ʻAno hoʻoluʻolu | IC411/IC416/IC418/IC410 |
| Kuleana | S1 |
| Kumu lawelawe | 1.0 |
ʻIke Kauoha
● No ka ʻike a ka mea hoʻohana wale nō kēia papa inoa. E kala mai mākou no ka hāʻawi ʻole ʻana i kahi leka hoʻomaopopo mua no kekahi mau loli huahana.
● I ke kauoha ʻana, e ʻoluʻolu e kuhikuhi i ke ʻano o ka motika, ka mana, ke uila, ka wikiwiki, ka papa insulation, ka papa pale, ke ʻano kau ʻana, a pēlā aku.
● Hiki iā mākou ke hoʻolālā a hana i nā motika kūikawā e like me nā koi o ka mea kūʻai aku penei
1. uila kūikawā, alapine (frequency) a me ka mana
2. nā papa hoʻokaʻawale kūikawā a me ka pale ʻana
3. me ka pahu terminal hema, nā wēlau ʻau pālua a me nā ʻau kūikawā
4. Nā motika wela kiʻekiʻe a i ʻole nā motika wela haʻahaʻa.
5. Kiʻekiʻe kiʻekiʻe a i ʻole ka hoʻohana ʻana ma waho
6. Mana kiʻekiʻe a i ʻole nā kumu lawelawe kūikawā
7. me ka hoʻomehana ʻana, nā bearings a i ʻole nā wili PT100, PTC, a pēlā aku.
8. me ka encoder, nā bearings i hoʻokaʻawale ʻia a i ʻole ke kūkulu ʻana i ka bearing i hoʻokaʻawale ʻia
9. Nā koi ʻē aʻe.









